serwis samochodowy jaworzno klimatyzacje samochodowe jaworzno napełnianie klimatyzacji jaworzno
serwis klimatyzacji jaworzno
serwis skrzyni biegów jaworzno regeneracja wtryskiwaczy jaworzno serwis turbosprężarek jaworzno regeneracja pomp wtryskowych jaworzno

DOŚWIADCZENIE

Firma Auto Serwis WAMer działa na rynku od 1990r. jesteśmy firmą rodzinną.

Prowadzimy naprawy wszystkich marek pojazdów osobowych, dostawczych i terenowych, oraz sprzedaż części do samochodów japońskich, koreańskich,niemieckich i francuskich.
Przed przystąpieniem do struktury Autodistribution International (AD), firma była autoryzowanym dealerem Suzuki i Ssangyong, zajmując czołowe miejsca pod względem ilości sprzedawanych aut. Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala nam dzisiaj na wysoki standard obsługi klientów serwisu i sklepu.

PROFESIONALIZM

Dzięki autoryzacji i certyfikatowi wydanemu przez Autodistribution International (AD), z siedzibą w Belgii, świadczymy kompleksowe usługi serwisowe, w tym przeglądy gwarancyjne wszystkich samochodów osobowych i dostawczych niezależnie od marki.
Specjalizujemy się w naprawie samochodów MERCEDES, SSANGYONG, SUZUKI, FORD, OPEL, VOLVO, FIAT.
Przynależność do ogólnoeuropejskiej sieci serwisowej AD, to gwarancja pewności i wysokiej jakości usług, oraz konkurencyjność na rynku samochodowym.
Wszystkie oferowane przez AD Serwis WAMer części i usługi posiadają 24 - miesięczną międzynarodową gwarancję.

POTENCJAŁ

Serwis posiada 10 stanowisk i 5 bram wjazdowych. Wyposażony jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne i serwisowe.
Nasi pracownicy to wysoko wykwalifikowani fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, stale pogłębiający swoja wiedze poprzez okresowe szkolenia, głównie z zakresu diagnostyki samochodowej, elektroniki, obsługi i naprawy układów paliwowych, układów klimatyzacji i instalacji gazowych.
Przy serwisie usytuowany jest sklep z częściami do samochodów japońskich, koreańskich, niemieckich i francuskich, oraz biuro ubezpieczeniowo-finansowe, świadczące usługi w zakresie ubezpieczeń i kredytów.
Oferujemy także naszym klientom kompleksowe naprawy powypadkowe, rozliczenia bezgotówkowe w ramach ubezpieczeń OC i AC.
Stałym klientom proponujemy Kartę Stałego Klienta, dzięki której skorzystają ze znaczących rabatów i upustów na usługi i zakup w naszej firmie.
Klienci oczekujący na przegląd lub naprawę mają możliwość miłego spędzenia czasu w miejscu do tego przeznaczonym, pijąc kawę lub herbatę i oglądając telewizję.

STRATEGIA FIRMY

Naszym celem jest stałe podnoszenie i utrzymywanie wysokich standardów obsługi klienta począwszy od momentu przyjęcia samochodu do serwisu, do jego wydania po naprawie.
Zależy nam, aby nasi Klienci i Kontrahenci postrzegali nas jako rzetelnego partnera – firmę dobrze zarządzaną i wiarygodną.

reklama
koła dwu masowe jaworzno
naprawa hamulców jaworzno
serwis samochodowy jaworzno
klimatyzacje samochodowe jaworzno